Elus bakterikultuuridega rikastatud mullijoogid

Tervist!

Rõõm sind siin näha!

Kairi Randmer, Elusees

Minu nimi on Kairi Randmer.

Olen Elusees brändi looja, mullijoogi meister ja elurikkuse edendaja. 

Ennekõike olen aga ema oma kahele armsale lapsele, kellega koos avastame elu ilu ja võlu. Tänu meie ühistele hetkedele ja avastustele looduses leidsin, mis mind täna elus kõige enam kõnetab ja mida soovin maailmaga jagada.

Minu jaoks sai kogu mu tänane teekond alguse aastal 2021, kui tundsin suurt huvi erinevate toidu säilitamisviiside vastu, mis aitaks toitu väärindada. Kuna tundsin, et väikelaste kõrvalt koolis käia on paras väljakutse tervele perele, otsustasin, et hakkan selle kõige kohta ise uurima. Nii võtsingi erinevad raamatud ja artiklid ette. Õige pea asusin kõiki omandatud teadmisi ka köögis katsetama… Sel ajal sain ma sõbraks paljude mikroorganismidega ning õppisin ja õpin neid lähemalt tundma tänaseni. 

Kui olin 2023. aasta alguses läbinud Sven Nuumi mikroäri kursuse, ei olnud mul enam küsimust, kas ma alustan oma ettevõtlusega, vaid et millist väärtust ma saan täna maailmale pakkuda. Ei läinudki kaua aega kui mõistsin mis meie turul täna puudu on.

2023 aasta märtsi kuus asutasin ettevõtte Elusees OÜ, mis valmistab täna tellimuspõhise müügi alusel elus bakterikultuuridega rikastatud mullijooke.  

Ettevõtte eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust kuidas fermenteeritud toitude- ja jookide abil muuta elu enda sees ja ümber. Soovin, et inimesed mõistaks miks on vaja hoolitseda enda mikrobioomi eest ning milliseid toite ja jooke võiksid nad enda kehale selles osas pakkuda. 

Täna valmivad Elusees mullijoogid minu armsas koduköögis ning valmistan neid vastavalt nõudlusele. Nii saan tagada, et klient saab alati värske ja parimas küpsusastmes toodangu.

Oma tänased teadmised elurikkuse taastamise kohta olen omandanud erinevate loengute, raamatute ja teadusartiklite läbitöötamise tulemusel. Seda kõike on toetanud erinevad vaatlused ja avastused koos lastega looduses ning mitmed eksperimendid elurikkuse loomisel oma koduaias ja köögis.

Läbi erinevate vaatluste ja praktikate jõudsin jälile millised tingimused elukeskkonnas on aluseks sellele, et organism ei ole enam võimeline end kaitsma ja ta haigestub.

Leidsin,  et nii meie kui teiste elusolendite tervis sõltub suuresti järgnevast: 

  • kui paljude mikroorganismidega koos me elame
  • millist toitu me sööme
  • millises keskkonnas me suurema osa oma ajast veedame 
  • milline on meie keha aluse ja happe tasakaal selle kõige juures

 

Minu eesmärk ei ole pakkuda oma toodanguga konkurentsi suurtootjatele, kes valmistavad magustatud jooke, vaid tahan olla olemas inimeste jaoks, kes soovivad fermenteeritud jooke tarbida targalt ja teadlikult. 

Seetõttu ei leia Elusees mullijooke täna kaupluste riiulitelt, vaid toodan neid tellimuste alusel  klientidele, kes minu jooke hindavad. 

Nii saan pakkuda sulle alati parimaid maitseid ja elamusi.

Aitäh, kui oled üks neist, kelle jaoks ma seda kõike teen!

 

Kairi Randmer