Elus bakterikultuuridega rikastatud mullijoogid

Nagu brändi nimigi ütleb, on meie mullijookides elu sees. Sellest tulenevalt on oluline, et oleksid kursis, kuidas meie jooke nõuetekohaselt hoiustada.

 

  1. Enne tellimuse esitamist ole hea ja veendu, et sul oleks külmikus/keldris piisavalt ruumi, et jooke jahedas hoiustada. Parim temperatuur selleks on +2…+6 *C.  Talvisel ajal saab jooke hoiustada kuni 30 päeva ka edukalt +10 kraadises jaheduses, suvisel ajal aga on vaja madalamat temperatuuri, kuna bakterite elutegevus on aktiivsem ning sellest tulenevalt ka kõik protsessid joogi valmistamise ja hoiustamisega seoses.
  2. Kui oled veendunud, et sul on võimalus jooke vastavalt nõuetele nende saabudes hoiustada, saad minna meie e-poodi oma tellimust komplekteerima.
  3. Kui oleme su tellimuse kätte saanud, vaatame üle olemasoleva laoseisu ja paneme esimesel võimalusel joogid sinu poole teele. Anname sulle teada, kui oleme paki teele pannud.  Arvestada tuleb paki trasnpordile kuluva ajaga, milleks on tavaliselt 2-3 päeva. Kui oled saanud kätte teate kullerfirmalt paki saabumise osas, siis palun mine oma pakile kiiresti järgi (kui see tuleb smartposti pakiautomaati) ning aseta joogid kätte saades koheselt jahedasse!

Enne avamist Soovitame joogid maha jahutada!

Vesikeefir

Pakendame oma joogid tumedasse klaaspudelisse, kuna see meeldib nii meile kui ka bakteritele enim.  Nii on nad kaitstud päikesevalguse eest ning me saame olla kindlad, et joogid on puhtaima maitsega.

Et aga tegemist on elus joogiga ei luba me jätta rõhu all olevaid pudeleid pikaks ajaks toasooja!

Kui aga mingil põhjusel tahad avada toasooja jooki, siis tuleb arvestada, et tõenäoliselt saad märjaks nii sina kui ka sinu köök-elutuba. Pudelisse jääb siis tavaliselt vaid tilk maitsmiseks ning pead klaasi asemel kätte võtma hoopis mopi või lapi.

 

Suvesoojuses soovitame Elusees mullijooke avada vaid maha jahutatult  (+2…+6*C) ning ettevaatlikult pudeli kaela jälgides.

 Samuti palume hoolitseda selle eest, et joogid ei jääks pikaks ajaks palavasse autosse või päikese kätte!


Meie joogid ei ole mõeldud pikaajaliseks säilitamiseks!

Need on vabad kõiksugu kahjulikest lisaainetest! 

Need on pastöriseerimata ning seal elavad miljardid kasulikud bakterid, keda sinu soolestik vajab.

Seega palun suhtu meie soovitustesse tõsiselt ning hoiusta meie jooke vaid jahedas!

NIi hoiad end ja meie pisikesi sõpru!